Apie mus DUK Pasiteirauti Karjera Draugai ir partneriai Kontaktai
LT EN RU

Rusijos

Dalis Lietuvos įmonių turi verslo partnerių ir klientų buvusiose SSSR respublikose, kuriose populiarios rusakalbės interneto paieškos sistemos bei katalogai. Kad klientai ir galimi partneriai lengviau Jus surastų, registruojame tinklalapių rusiškas versijas Rusijos ir rusiškame internete.

Siūlome šiuos registravimo į rusišką internetą variantus:

  • Rusijos interneto paieškos sistemos.
  • Sisteminių interneto katalogų atitinkamos rubrikos.
  • Specializuoti rusakalbiai katalogai, pvz., statybos, žemės ūkio, automobilių, turizmo ir kt.
  • Regioniniai katalogai ir paieškos sistemos konkrečių miestų, kurių pagrindiniai - Peterburgas, Odesa, Samara, Kijevas, Minskas ir kt.

Siūlome registruoti tinklalapį į ne mažiau, kaip 10-12 nuorodų, pvz.,
6-8 sisteminiuose kataloguose,
2-4 specializuotuose kataloguose,
2-4 regioniniuose kataloguose, priklausomai nuo Jūsų įmonės interesų.

Parengiame individualų registravimo į interneto paiešką pasiūlymą, atsižvelgdami į veiklos specifiką ir pageidaujamą regioną.

Kai konkretūs katalogai po įregistravimo pradeda rodyti nuorodas į Jūsų tinklalapį, pranešame Jums apie tai el. paštu. Tai gali užtrukti nuo kelių dienų iki mėnesio.

Siekdami užsakytą nuorodų skaičių pateikti užsakovui mėnesio laikotarpyje, realiai registruojame į pusantro karto daugiau katalogų, nei įsipareigojame. Už papildomas, vėliau atsiradusias, nuorodas, mokėti nereikia; apie jas irgi pranešame.

Įregistravimo į vieną paieškos sistemą arba katalogą kaina 60 Lt + PVM
Galutinė suma priklauso nuo darbų sudėtingumo, apimties ir yra individuali.

Įmonėms, kurių galimi klientai yra ir privatūs asmenys arba smulkios įmonės, siūlome registruoti tinklalapį ir rusiškose interneto skelbimų lentose.