Apie mus DUK Pasiteirauti Karjera Draugai ir partneriai Kontaktai
LT EN RU

Origami, popieriaus lankstiniai

Bendradarbiaujame su popieriaus lankstymo meno Origami Lietuvos entuziastais ir populiarintojais. Ši Lietuvoje nauja sritis suranda vis platesnį susidomėjimą, pritaikymą ir atgarsį.

Renginių organizatoriai kviečia Origami lankstytojus dalyvauti žinomuose renginiuose, pvz., TEO dienos, Jūros šventė, įvairios prezentacijos ir pan. Renginiuose pristatoma ekspozicija; susidomėję suaugę ir vaikai mokomi lankstyti įvairaus sudėtingumo suvenyrinius lankstinius, atsakinėjama į klausimus apie šį Lietuvoje populiarėjantį Rytų meną.

Susidomėjusiųjų auditorija – nuo mažiausio vaiko iki solidaus verslininko. Nes lankstinių įvairovė - labai plati. Tai ne tik abstrakčios trimatės geometrinės figūros, bet ir visa gyvoji gamta - augalija ir gyvūnija - nuo priešistorinių dinozaurų iki žmogaus. Viskas, ką įmanoma išlankstyti, pvz., bestuburiai (vabzdžiai, moliuskai), vandens ( varliagyviai, žuvys) ir sausumos (ropliai, paukščiai, žinduoliai) gyvūnija, t. p. fantastiniai personažai ir žmogus.

Pristatyti šį meną plačiau Origami iniciatoriai buvo pakviesti į kelias TV laidas; jais puošiama solidžių prezentacijų aplinka, naudojami solidžių ir žinomų įmonių paslaugų reklamos siužetuose ir pan.

Vienas pastarųjų žiniasklaidoje skelbtų darbų – Delfi reportažas apie Tiranozauro lankstymą: „Lietuvos origami entuziastai išlankstė Tiranozauro rekso skeletą“