Apie mus DUK Pasiteirauti Karjera Draugai ir partneriai Kontaktai
LT EN RU

Konsultacijos

Konsultuojame įmones bei asmenis, turinčius savadarbius, mėgėjiškus ar kitus probleminius tinklalapius. Tikra tiesa, kad kad tokių tinklalapių daug. Užsakovo pageidavimu, atliekame interneto svetainių kiekvieno puslapio detalią analizę – vizualią, kodo bei Google įrankių pagalba ir įvardijame priežastis, dėl kurių tinklalapis nerodomas arba rodomas labai žemai Google, o kartu ir sukelia nepatogumų interneto svetainės lankytojams bei galimiems klientams.

Patirtis parodė, kad sutvarkius koreguotinas vietas, klaidas ir trūkumus, tinklalapio reitingai pakyla beveik taip, tarsi kurtume iš naujo. Pageidaujamą Google vietą ar puslapį galima prognozuoti po 3 - 6 - 8 savaičių (ne mėnesių). Ar tinklalapį tenka perkurti, ar tik atnaujinti, derinama konkrečiu atveju.

Per keliolika metų įsitikinta, kad tvarkytinų tinklalapių užsakovai visi be išimties konstatuoja, jog kūrėjai tik išpildė kliento poreikius. Todėl iš patirties siūlome – jei kūrėjas nieko nepataria, tik klausia, kaip išpildyti, - labai tikėtina, kad tinklalapį teks tvarkyti ar kurti iš naujo. Nes užsakovas yra kitos srities specialistas, ir galimų tinklalapių problemų nuspėti negali.