Apie mus DUK Pasiteirauti Karjera Draugai ir partneriai Kontaktai
LT EN RU

Google reklama AdWords

Google AdWords paslaugą teikiame nuo pat jos atsiradimo, todėl šioje srityje turime ilgametę patirtį. Google AdWords programa rodo Užsakovo tekstinius skydelius Google paieškos rezultatų bei Google AdSense programos dalyvių puslapiuose. Skydeliai rodomi tik tikslinei auditorijai, kurią galima parinkti pagal daugybę parametrų (raktažodžiai, šalis, kalba, paros metas ir kt.), o mokama tik už skydelio paspaudimus.

Kaina priklauso nuo pasirinktų raktažodžių, srities, pageidautinos skydelio pozicijos, nuo tos pačios ar analogiškos veiklos konkurencinių skydelių skiriamo biudžeto ir pan. Todėl norint, kad skydeliai būtų efektyvūs, juos būtina nuolat stebėti ir koreguoti įvairius nustatymus, atsižvelgus į konkurencinių skydelių situaciją.

Infobanga siūlo pilną Google AdWords skydelių konfigūraciją pagal Užsakovo pasirinktus ir mūsų siūlomus raktažodžius bei kitus parametrus ir nuolatinę priežiūrą bei reguliarios informacijos apie padėtį teikimą. Detaliau konsultuoti, pvz., rekomenduoti raktažodzius, antraštes, sugeneruoti orientacinį biudžetą pagal konkrečius raktažodžius galima tik detaliai išsiaiškinus Užsakovo poreikius pagal keliolika svarbių pozicijų.

Neakcentuojame, kad "paskirtą biudžetą optimaliai panaudojame", bet akcentuojame, kad paskirtą biudžetą, atsižvelgdami į konkrečią situaciją, optimaliai taikome. Tai reiškia, kad gali prireikti biudžeto mažesnio, nei numatyta. Biudžetą ir visus nustatymus eigoje galima keisti, priklausomai nuo konkrečios situacijos ir poreikių.